Berlin - Bractwo Motocyklowe Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza

Bractwo Motocyklowe Żołnierzy WOP
Przejdź do treści
BERLIN 01.05.2015
   Członkowie Bractwa wybrali się na majowkę do Berlina, i wzięli udział w corocznym Motorradcorso organizowanym przez niemieckie związki zawodowe z okazji 1 majowego Swięta Pracy.
   Motorradcorso organizowane jest równolegle do Corso rowerowego jak i pieszego pochodu . Trasy są tak obliczone aby wszystkie trzy grupy spotkały się pod Bramą Brandenburską w jednym czasie. Nieco ponad godzinna przejażdżka  grupy około 100 motocykli przez kilka dzielnic Berlina i przy sprawnie zorganizowanym zabezpieczeniu ze strony Policji na motocyklach, to rarytas tego majowego swięta.
   Naszą majówkę zakończyliśmy na moście Spinnerbrücke w dzielnicy Zehlendorf przy z jeździe z autostrady Spanische Allee. Jest to kultowe miejsce spotkań motocyklistów z Berlina i okolic. Na moście Spünnerbrücke nawiązaliśmy kontakt z kolegami z Niemiec którzy podobnie jak my zalożyli Bractwo motocyklowe byłych żołnierzy Bundeswehry
   Impreza coroczna godna polecenia przez nasze Bractwo. Odwiedzenie Spinner Brücke powinno znajdować się w programie każdego motocyklisty przebywającego w Berlinie.
© 2017 - Bractwo Motocyklowe Żołnierzy WOP
Wróć do spisu treści