Szklarska Poręba - Bractwo Motocyklowe Żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza

Bractwo Motocyklowe Żołnierzy WOP
Przejdź do treści
ZAKOŃCZENIE SEZONU
W dniach 29 września do 1 października 2017r w Szklarskiej Porębie zakończyliśmy oficjalnie sezon naszego Bractwa. Podsumowaliśmy naszą działalność oraz ustaliliśmy kalendarium na 2018 rok. W trakcie spotkania, po akceptacji wszystkich braci oficjalnie został przyjęty nasz nowy klubowicz - Marian z zachodniej rubieży Polski. Pogoda nam dopisała i wszyscy uczestnicy zakończenia sezonu potwierdzili, że w następnym roku spotkamy się w podobnym a może szerszym gronie. Wszystkim uczestnikom zakończenia sezonu dziękuję za przybycie, życząc zdrowia i dobrego humoru na 2018 rok.
POMNIK POŚWIĘCONY PAMIĘCI
WOJSK OCHRONY POGRANICZA
HARACHOV
Odwiedziliśmy sąsiednią miejscowość po stronie Czech - Harachov ze słynną skocznią mamucią na Czertaku. Skocznia jest w przebudowie i w chwili obecnej nie odbywają się żadne zawody.
Byliśmy również na terenie byłego Batalionu WOP Szklarska Poręba. Obecnie trwa tam budowa apartamentowców, natomiast na byłej strzelnicy batalionu postawiono luksusowy kompleks hotelowy. "Krasnoludki" w dalszym ciągu pełnią rolę ośrodka szkoleniowego Straży Granicznej.
© 2017 - Bractwo Motocyklowe Żołnierzy WOP
Wróć do spisu treści